خانه » Avon

برند اون (Avon)

برند اوان (Avon) توسط David H. McConnell تاسیس شد. او یک فروشنده‌ی دوره‌گرد کتاب در نیویورک آمریکا بود. در سال 1886 McConnell تصمیم گرفت که به جای کتاب عطر بفروشد. این کار را با اجاره دفتر کوچکی آغاز کرد. شرکتی که به پیشنهاد شریک و همکارش «California Perfume Company» نام گرفت. کار آنها گسترش یافت تا اینکه در سال 1939 رسما به نام اوان تغییر نام داد. با موفقیت‌های بیشتر این برند به حوزه‌های دیگر آرایشی، بهداشتی و پوستی نیز وارد شد.

مدل اولیه کسب و کار این برند از همان پیشه‌ی اولیه‌ی McConnell نشات گرفته است. این برند تعداد زیادی فروشنده دوره‌گرد داشت. آن‌ها با در دست داشتن بروشورهایی محصولات آرایشی و بهداشتی آقایان و خانم‌ها را منزل به منزل معرفی می‌کردند و می‌فروختند. البته با گسترش کار شرکت فورشگاه‌های متعددی ابتدا در آمریکا، سپسس در کشورهای دیگر تاسیس شد. در فروشگاه کار معرفی و فروش محصولات این برند را به صورت حرفه‌ای انجام می‌داند. برای این کار فروشندگان حرفه‌ای استخدام شده و در فروشگاه با تست کردن و معرفی کامل محصولات مشتریان را جذب می‌کردند. ترکیب این سیاست‌ها در کنار کیفیت خوب و رده محصولاتی با قیمت متنوع و به صرفه به موفقیت روز افزون این برند کمک شایانی کرد.  اوان امروز در چندین کشور دنیا تحت لیسانس شرکت اصلی تولید شده و در کشورهای بیشماری به فروش می‌رسد.

تا به امروز این برند نزدیک به 1000 مدل عطر تولید کرده است! عطرهایی که برخی از آن‌ها محبوبیت جهانی و فروش فوق‌العاده‌ای داشتند.

ترتیب بر اساس:
تعداد در صفحه
فیلتر محصولات
اعمال فیلتر
دسته‌ها
برند و سازنده کالا
محدوده قیمت